Loading

Teslimat Seçenekleri

Dijital Bilet Nedir? : Dijital bilet, elektronik ortamda oluşturulmuş ve internete bağlı hemen hemen her cihazdan ulaşabileceğiniz, içeriğinde etkinliğe giriş hakkı veren barkodun yer aldığı özel bir bilettir. Bu bilet tipini kağıt biletten daha avantajlı kılan başlıca özellikleri kaybolma, yıpranma, unutma gibi dertleri ortadan kaldırmasıdır. Dijital biletiniz her zaman yanınızda olan mobil cihazınızdan görüntülenebilir. Çevre dostudur ve kağıt biletten daha ekonomiktir.

Dijital bilet teslimini seçtim. Biletimi nasıl oluşturabilirim? : Dijital bilet teslimini seçtiğinizde satın almış olduğunuz her bilet hesap bilgileri altında Biletlerimi göster menüsünde gösterilir. Bu havuzda bulunan biletlerin etkinliğe giriş öncesinde mobil cihaza gönderilmesi ya da yazdırılması gereklidir.

Basılı bilet teslimini seçtim. Biletimi nasıl alabilirim? : Basılı biletiniz size kurye ile ulaştırılacaktır. Kurye biletinizin teslimi sırasında sizden kimlik göstermenizi isteyecektir.

Bana gönderdiğiniz kağıt bilet yanlış çıktı. Ne yapabilirim? : Lütfen en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize ya da e-posta adresimize konu ile ilgili bilgi veriniz. Yeni biletleriniz herhangi bir bedel alınmadan adresinize teslim edilecektir.

Biletlerim istediğim tarihte bana ulaşmadı. Ne yapabilirim? : Lütfen en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize ya da e-posta adresimize konu ile ilgili bilgi veriniz. Biletleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilecek ya da etkinlik kapısında size ulaştırılacaktır.

Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım? : Müşteri hizmetleri telefonumuzdan ya da e-posta adreslerimizden bize bilgi verebilirsiniz. Biletleriniz yola çıkmadıysa müşteri hizmetleri görevlilerimiz işleminizi gerçekleştirecektir. Bu işlem sırasında sizden sipariş numaranız ve kişisel bilgileriniz istenebilir. Lütfen unutmayın teslimat adresiniz belirttiğiniz bölgenin dışında kalıyorsa teslim tarihiniz gecikebilir.

Üst

Giriş


Hesap Oluşturun!
Parolayı Unuttunuz mu?

Hesap Oluşturun!


Kullanıcı Adı
Giriş yapmak ister misiniz?

Parolayı Unuttum?