Loading

Fun Bilet Hakkında

2014 yılında Türkiye’nin eğlence sektöründeki elektronik biletleme şirketi olarak kurulan Fun Bilet, ulusal ve uluslararası etkinlik arenasında modern bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak bireylere en hızlı, en kolay ve esnek kullanım olanağı veren sistemiyle biletleme imkanı sunmaktadır. Yurt dışında yılda 30 milyon bilet satışı ve 3 milyona ulaşan kullanıcısı ile şimdi Türkiye’nin saygın tiyatro, sinema, konser, sergi, festival, gösteri, spor karşılaşmaları ve diğer etkinliklerde online bilet satışı gerçekleştirmeye başlayan Fun Bilet, gösteri  alanında pazar lideri olma konumundadır. Bunun yanında dünyadaki spor etkinlikleri için Türkiye’de ilk online bilet satış merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sunduğu hizmetlerle kullanıcıların memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir marka olan Fun Bilet, bilet satın alma esnasında istenilen koltuğun seçilmesi, Açık Para uygulaması, Online TV, Online Sinema ve Konser yayını gibi uygulamalarıyla kullanıcılarına son teknolojilerin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca Şubat 2019’da yayınlanmaya başlayacak Fun Bilet e-dergi, zengin içeriğiyle kültür-sanat etkinliklerindeki tercihlere farklı ve keyifli bir bakış kazandırmak amacıyla okuyucularıyla buluşacaktır.

İstanbul yönetim ofisleriyle tüm Türkiye’ye hizmet sunan Fun Bilet, “www.funbilet.com” internet adresi üzerinden, Türkiye genelinde Fun Bilet iOS ve Android mobil uygulamaları üzerinden ulaşılabilmektedir.

Fun Bilet “bilgi ve iletişim teknolojilerini ve yazılımlarını kullanan, geliştiren, etkinlik yönetimi ve biletleme alanında en önemli aktör olmak isteyen, online streaming ve dijital yayıncılıkta yeni ufuklara bakan bir şirket olmak” vizyonuyla sürekli olarak yatırım yapmaya, kullanıcılarına ve iş ortaklarına en kaliteli ve iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

FUN ORGANIZASYON ITHALAT IHRACAT DAHILI TICARET SANAYI LIMITED SIRKETI

Nispetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak, Uygur Plaza, No:4 Kat :7
Beşiktaş-İSTANBUL

Üst

Giriş


Hesap Oluşturun!
Parolayı Unuttunuz mu?

Hesap Oluşturun!


Kullanıcı Adı
Giriş yapmak ister misiniz?

Parolayı Unuttum?