Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Roket Adam

27 Ağustos 2018 @ 08:00 - 15 Ekim 2018 @ 17:00 500 TL

Yıllardır çizgi romanlar, bilim kurgu romanları, Hollywood filmlerine konu olan ve insanlığın çok uzun zamandır hayal ettiği Roket motoru ile uçabilmek artık gerçek oldu. Yer çekimine ve Trafiğe meydan okuyacak olan bu araç asrın en önemli buluşlarından biri.

Leonardo da Vinci‘nin geçmişteki tasarımları, Buckminster Fuller’in  hafif malzemeler ile askeri uçuş tasarımları ve Harry Potter adlı filmin “Hızır Otobüs”ü gibi fanteziler, Sean Connery ‘’James Bond’’ (Thunderball, 1965) filmi, Roket motoru ile uçabilmenin ilk fikirlerini oluşturmaya başlamıştı.

Rüyalar gerçekleşti ve Roket motoru ile uçmak artık hayal değil. Hidrojen peroksit H2O2 ve Nitrojen NO2 in yakıt olarak kullanılması  sayesinde 800Hp güç elde edilerek Roket Adamın uçması sağlanabiliyor. Muadillerinden çok küçük ve sırt çantası şeklinde taşınabilen cihazdan dünyada sadece üç adet var. Henüz havada bir dakikadan fazla kalamayan bu cihaz hala geliştirme aşamasında ve her ülkenin askeri birliklerinin rüyası.

196 Feet yani yaklaşık 68 metre yükselebilen ROKET ADAM, 120KM/saat hız yapabiliyor. Amerika Colarado  eyaletinde Canon şehrindeki 500 metre uzunluğundaki Royal Gorge köprüsünü  21 saniyede geçen ROKET ADAM ilk dünya rekorunuda kırmış oldu.

Yakında Türkiye’ye gelecek  olan ROKET ADAM ülkemize Extreme olaylar bizim konumuzdur diyen Shadow Medya tarafından getiriliyor.

Sizlerde Medya desteğinizin garanti olacağı TV lerin Ana Haberlerinde görünebileceği ve çok  dikkat çekeceği  ROKET ADAM  performanslarının kendi Gösterilerinizde, iç ve dış mekanlarınızda, Konserlerinizde, AVM lerinizde, Okul ve Hastane Tanıtımlarınızda, Reklamlarınızda hatta Futbol maçlarınızda olmasını isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

ROKET ADAM SADECE SİZİN FİRMANIZA ÖZEL GELEBİLİR !!

Detaylar

Başlangıç:
27 Ağustos 2018 @ 08:00
Bitiş:
15 Ekim 2018 @ 17:00
Ücret:
500 TL
Etkinlik Kategori:

Roket Adam

Bir cevap yazın

Üst

Giriş


Hesap Oluşturun!
Parolayı Unuttunuz mu?

Hesap Oluşturun!


Kullanıcı Adı
Giriş yapmak ister misiniz?

Parolayı Unuttum?