Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

EDM Elektronik Dans Müzik

27 Ağustos 2018 @ 08:00 - 15 Ekim 2018 @ 17:00 250 TL

Etkinlik Navigation

RÜYA ŞEHRİNE HOŞGELDİNİZ

Rüya Şehri 10.000 lerce misafiri ağırlamak üzere hazırlanmaktadır. Rüya Şehri yeni dostluklar kurabileceğiniz, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, beraber eğlenebileceğiniz, alışveriş alanları, küçük
marketleri, kahve ve çay içebilme alanları, dinlenme bahçeleri, kuaförü, hatta fal bakım uzmanları olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bütçenize uygun, fazla lüks olmayan ama temizliği ve ilgili yardım edici insanları ile sizlere kaliteli hizmet imkanı sunan çok hesaplı tatil yapabileceğiniz, bu arada da doyasıya müzik dinleyebileceğiniz hayallerinizin şehridir.

Telefon ve her tür cihazınızı şarj edebileceğiniz, internete ücretsiz girebileceğiniz, fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bilişim salonları tüm teknolojik imkanlarınızı karşılayabilecek kapasitededir.
Rüya Şehrinde unutulamayacak harika bir tatile çok ucuza sahip olabilecek, yeni arkadaşlarınızla eğlenceye ve dostluğa doyabilecek, müziğe, dansa, sürprizlere şaşıracak ve Türkiye’de günümüze
kadar kurulmuş en büyük sahneyi görebilecek, havai fişeklerle coşacak, dünyanın ünlü DJ leri sayesinde müziğe süpeerrr.. diyebileceksiniz.

Tüm Konuklarımızın Dikkatine !

Tüm Rüya Şehri konaklama biletleri sadece kişi başınadır çadır başına değildir.
Rüya Şehri Grup biletleri, Konaklamalar büyük ortak çadırlarda yapılabilecek olup gruplara özel fakat yine tek kişilik biletlerdir. Grup biletlerine sahip olan konuklar eğer isterlerse Rüya Şehri seyahat acentaları ile anlaşabilecek ve konuklara indirimli yolculuk bileti elde etme imkanı sunacaktır. (Bu sayede daha çok festivale yurtdışından katılacak konuklar için büyük indirimler sağlanabilir.)
Her Rüya Şehri konaklama bileti veya Rüya Şehri Grup bileti sahibi şehirdeki tüm imkanlardan yararlanabilir. Her bilet sahibi konser alanına ücretsiz girebilir.


RÜYA ŞEHRİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Rüya Şehrinde bir festival kampında olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Rüya şehrinde marketler, hemen hemen her tür eşya satan dükkanlar ve mağazalar, taze ekmek ve pasta vs.. alabileceğiniz pastane tarzı fırınlar, çay ve kahve içebileceğiniz alanlar, hatta kendinize hazırlayabileceğiniz partiler için küçük parti
alanları hizmetinizde olacaktır.

Sırayla kamp alanımızda bulabileceğiniz imkanlar:
İnformasyon Masası Sabah kahvaltısını taze ve yöresel yiyeceklerle zevkle yapabileceğiniz kahvaltı alanları Kamp süparmarketi
Barbakü alanları DuşlarHazır Yiyecek ve içecek alabileceğiniz alanlarİlk yardım istasyonu
Kilitli bölümler (ücretli)

Yaş Sınırı:
18 yaşında olan herkes kampa ve konser alanına girebilir.
Kampa Giriş İzni:
Rüya Şehrine girebilmek için Rüya Şehri konaklama biletine veya Rüya Şehri Grup biletine sahip olmanız yeterlidir. Şehre giren her misafir şehrin tüm imkanlarından faydalanma hakkına sahiptir.
Misafirler biletlerinin müsaade ettiği kadar konaklama yapabilirler.
Rüya Şehrine giriş bileziğini kaybedenlerin girişleri yenilenmez veya ücretleri iade edilmez.
Rüya Şehrine hiçbir kondisyonda giremeyecek olanlar:
Üzerlerinde herhangi bir politik partinin veya sosyal gurubun işaretleri olanlar, onları çağrıştıracak hareket yapanlar veya politik tarzda giyimleri kullananlar Rüya Şehrine ve Konser alanına kesinlikle giremezler.
Aşağıda belirttiklerimiz Rüya Şehrine giriş yapamazlar:
Otomobil, motor, motosiklet, karavan, mobil evler vs…

KARNAVAL BİLGİLERİ

EDM Turkey Karnavalı ilk defa 2016 ‘da TÜRKİYE’de yapılacaktır. 3 Gün 3 Gece sürecek olan Elektronik Dans Müzik Festivali 2016 senesi sonrası EDM Turkey Karnavalı adı altında yapılmaya devam edilecektir. Fetival 18 yaş üstüne hitap edecek ve yarının yaşamını
gençlerimize tattıracaktır. Arzu eden misafirler tatil köyü odalarında kalabilecekler, arzu eden misafirler Rüya Yaşam Alanında hazırlanacak kampta çadırlarda konaklama imkanına sahip olabileceklerdir. Kendi çadırını getiren misafirlerden yer ücreti alınmayacak ve sadece giriş pasları ile Rüya Yaşam Alanına yerleşebileceklerdir.
Rüya Yaşam Alanında ki tüm imkanlardan yararlanabilecek misafirler kahvaltı servisinden de yararlanabileceklerdir. Türkiye’de ilk defa bu çapta yapılacak organizasyonda misafirler Yarının Yaşamı hakkında bazı sürprizlerle de karşılaşacaklardır. Hatta ROKET ADAM ın uçuşlarına şahit olacaklardır.

ORGANİZASYON BİLGİLERİ

EDM TURKEY KARNAVAL Organizasyonu Shadow Prodüksiyon Medya tarafından hazırlanmakta olup Türkiye’de bu güne kadar ki en büyük sahne kurulacaktır. Yüz Dünyaca ünlü DJ in performans göstereceği Karnavala ulaşım içinde Hava Yolları şirketleri ve diğer seyahat firmaları ile de anlaşmalar yapılacaktır.

 

Detaylar

Başlangıç:
27 Ağustos 2018 @ 08:00
Bitiş:
15 Ekim 2018 @ 17:00
Ücret:
250 TL
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:

Bir cevap yazın

Üst

Giriş


Hesap Oluşturun!
Parolayı Unuttunuz mu?

Hesap Oluşturun!


Kullanıcı Adı
Giriş yapmak ister misiniz?

Parolayı Unuttum?