Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Canavar Arabalar İSTANBUL ERTELENMİŞTİR
20.Ocak.2019 Ülker Arena İstanbul

Ocak 20 Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu

İSTANBUL ÇEŞiTLİ MEKANLARDA ŞEHİT AİLELERİ YARARINA CANAVAR ARABALAR’ın MUHTEŞEM GÖSTERİLERİ

Özellikle Amerika’da büyük ilgi gören ve 7’den 70’e tüm yaş grubunun ilgisini çeken ve Her yıl Dünya çapında 30 milyonun üzerinde seyircisi bulunan

MONSTER HOT WHEELS ( CANAVAR ARABALAR ) TÜRKİYE’DE..

Yaklaşık 1500 beygir gücünde motora sahip Canavar Arabalar’ın katılacağı showlarda, Avrupalı profesyonel monster truck pilotları haricinde, ROKET ADAM ilk defa Türkiye’ye gelecek ve Canavar Arabalar gösterisinde siz izleyicilerimize nefes kesen showlar düzenleyecektir, ayrıca dünya Guiness rekoru sahipleri FMX motorsiklet akrobasi gösterileriyle, yine dünya şampiyonları BMX bisiklet akrobasi showları ile gösterileri renklendirecek, film stuntman leri (dublörleri) arabalarla iki teker üzerinde giderek nefes kesecek showlar yapacaklardır.

Ayrıca, Türkiye’nin en genç POP STARI

ALPER ERÖZER İzleyicilere muhteşem konser verecek….

Extreme, olağanüstü gösterilere ateşlerin içinde dublörlerin yapacağı gösteriler ve arabaların çarpışmaları, seyircilere hayatlarının en heyecanlı dakikalarını yaşatarak unutulmaz anılarını bırakacaklardır.

Ayrıca seyirciler Pit Party de sahneye inerek dev tekerlekli Canavar Arabaların ve diğer araçların ve pilotlarının yanlarında fotoğraf çekilme ve pilotlarla tanışma imkanını bulacaklar hatta bazı seyirciler show araçlarına vede Canavar Arabalara binebileceklerdir.

Canavar Arabalar,  Amerika ve İngiltere de showlar  yapan ve de  Monster Hot wheels adıyla dünya devi olan gösteri firmasının Türk’çeye çevrilmiş ismidir.

www.canavararabalar.com

Her yıl Dünya çapında 30 milyonun üzerinde seyirci tarafından izlenen ve alkış toplayan MONSTER HOT WHEELS (CANAVAR ARABALAR) TÜRKİYE TURUNDA 6 kıtada ve 70 ülkede milyonlarca izleyiciyi büyüleyen Monster Hot Wheels, ’’ Canavar Arabalar’’ ismi ile TÜRKİYE’de tekrar fanları ile buluşmaya geliyor. Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Canavar Arabalar yine İSTANBUL’da seyircilere heyecan yaşatacaklar ve olağanüstü showları ile herkesi ayağa kaldıracaklardır.

* 0-3 Yaş arası ücretsizdir.

** Profesyonel kamera içeri alınmayacaktır.

FİYATLAR:

  1. Kategori : 200 TL

  2. Kategori : 150 TL

  3. Kategori : 90 TL

  4. Kategori : 60 TL

 

Ertelenmiştir

Detaylar

Tarih:
Ocak 20
Etkinlik Kategori:
, ,
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
http://www.canavararabalar.com/

Mekan

Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu
Barbaros Mah., Ihlamur Sk., Batı Ataşehir
istanbul, 34746 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0216 687 21 00
Website:
http://www.ulkersportsarena.com

Canavar Arabalar İstanbul

Temizle

Bir cevap yazın

Üst

Giriş


Hesap Oluşturun!
Parolayı Unuttunuz mu?

Hesap Oluşturun!


Kullanıcı Adı
Giriş yapmak ister misiniz?

Parolayı Unuttum?